Gamming Comunity
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gamming Comunity

Gamming Comunity
 
SatursSaturs  PortalPortal  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  Ieiet  

 

 Foruma spēlē

Go down 
2 posters
AutorsZiņojums
TarzansLV
Admin
TarzansLV


Number of posts : 100
Karma : 144
Likes : 11
Join date : 23.06.13
Age : 25
Dzīvesvieta : Rīga, Ogre

Foruma spēlē Empty
PostTēma: Foruma spēlē   Foruma spēlē EmptySestdiena Jūlijs 06, 2013 1:45 pm

taatad izdomaaju pacelt aktivitaati ar manu speeli, protams pats izdomaajis nebiju, bet nekas kriminaals nav, ja paneemu no cita komuuna.
speeles noteikumi ir vienkaarshi, jums ir jauzdod jautaajums konkreeti cilveekam ar : KO, KAS, KAPEC, VAI utt., un jaatbild uz ieprekseja postotaaja atbildi ar bildi.
Pimeers : Kaada kraasa tev viss vairaaak patiik ?
Foruma spēlē Anguje91qw2ud3debheq

--------------------------------------------------------------------------------------------
noteikumi :
1) ja postojat tad atbildat ar bildi uz jautaajumu un uzdodiet naakamo.
2)vnk postojot un nepildiit noteikumus tiksiet attalgoti ar 1+warn.
3) postu intervaals nav skaitaams, bet ik peec 2 atbildeem driikst tikaj postot.
4 ) JA BUUS TAADS GADIIJUMS, KAD JUUS AR KAADU REIZEE IEPOSTOJAT TAD IZPILDAT KO ES RAKSTU :
EDITOJIET SAVU ATBILDI UN UZRAKSTIET : ATVAINOJOS MEES TRAPIIJAM AR tadu un tadu cilveeku REIZEE.
5) Taadu jautaajumu, ka tu izskaties vai tavi draugi, radiniek u.c. uzdot nedrikst, ja interse, ka cilveks izskatas rakstat pa pm a ne te savadak tiksiet ar +1 warn atalgoti!
PS - ja kaadam nav kautkas skaidrs rakstat pa pm vai skype es paliidzesu ar speeli!
NU TAD SAAKAM.!
mans pirmais jautaajums : Kas tev viss vairak garsho?
Atpakaļ uz augšu Go down
https://rembo.latvianforum.net
BumBu
Konkursa Organizators
BumBu


Number of posts : 42
Karma : 57
Likes : 1
Join date : 24.06.13

Foruma spēlē Empty
PostTēma: Re: Foruma spēlē   Foruma spēlē EmptySestdiena Jūlijs 06, 2013 1:47 pm

Foruma spēlē Mcdonalds
Mīļākā spēle
Atpakaļ uz augšu Go down
 
Foruma spēlē
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Foruma notiekumi

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Gamming Comunity :: Viss parejais :: Izklaide-
Pāriet uz: